Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tej chwili zapanowała jakaś pomroczność i owczy pęd na kupowanie mieszkań w blokach albo pokolenie mileniasów jest  zbyt leniwe i nieporadne aby samemu zorganizować sobie budowę domu i mieszkać na swoim.  Cena m2 w bloku na peryferiach to już 6-6,5 zł , koszt domu to 3-3,5 tys zł ( generalne wykonawstwo) . A przecież koszt domu zawiera fundamenty, sciany , stropy, dach , przyłacza itp. W bloku masz to wszystko wspólnie z sąsiadem, technologia jest szybsza , wiec cena m2 w bloku powinna być dużo niższa niż m2 domu. To pokazuje jaką mamy patologię na rynku. Komfort mieszkania we własnym nowoczesnym domu jest nieporównywalny z mieszkaniem w bloku gdzie po kilku latach można oszaleć z powodu zagęszczenia betonu i ludzi o różnych charakterach i różnych oczekiwaniach. Mieszkanie w bloku to więzienie.
Mieszkałam 25 lat w we własnym domu i never again! Ogrzewanie, odśnieżanie, remonty, inwestycje, to studnia bez dna dla kasy....
Tia... a w dewelo-slamsie odśnieżaniem i remontami zajmują się charytatywnie uczynne dewelo-krasnoludki. A ich zarządca organizuje to wszystko za friko. A LPEC nie kroi miesiąc w miesiąc 300 zł, co w skali roku wystarczy na ogrzanie gazem dwóch energo-oszczędnych domków.
 Nie wiem co ćpasz, że widzisz miesięczne rachunki za sam LPEC w wysokości 300zł, ale odstaw to gówno. Ja tyle płacę całego czynszu miesięcznie włącznie z zaliczkami za wodę, wywóz śmieci, zarządzanie, sprzątanie, fundusz remontowy, bieżące naprawy itp. Dom pod kątem finansowym się nie kalkuluje kompletnie, domy to większy komfort ale w zamian skarbonka. Poza tym większość nowych mieszkań to nie LPEC tylko ma własne kotłownie. Jak masz nerwicę na punkcie deweloperki to ją lecz, a nie wciskasz innym swoje psychozy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało ludzi chce pracować na budowie ciekawe dlaczego? hmm bo ciężko i za dużo kurzu? wiecie co może z chin lub japoni przyjadą emigranci i będą budować w co wątpie. Jak nikt niebędzie budował to co się stanie? Wyciągnijcie wnioski. Podobnie jest we francji. Może amerykanie przyjadą i będa budawać co wy o tym myślicie? Ja lubię sztukę budowlaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ja wam powiem jedną rzecz do budownictwa potrzeba konkretnego chłopa lub chłopów o budowie H. Czyli silnych muskularnych męszczyzn. A tacy to przeważnie w biurach siedzą lub inne zawody wybierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łaski bez cebulowe Janusze biznesu, nie chcieliście mi dać szansy, to wyjechałem na zachód i zarabiam polską średnią krajową x2...mimo waszej złośliwości.... I nie płacę podatków na patusy 500 plusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie uciekaja zagranice . sam osobiscie pracuje zagranica lepsze zarobki mam tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież nie wybiera nauki w szkołach budowlanych. Do szkół uczęszcza niewielka grupa,a to dlatego ponieważ nauka w szkole budowlanej to tzw "obciach" .Więc wybierają LO bo będzie "lepszy start". Jak to się w wielu przypadkach kończy to widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuje: Młodzież nie wybiera nauki w szkołach budowlanych. Do szkół uczęszcza niewielka grupa,a to dlatego ponieważ nauka w szkole budowlanej to tzw "obciach" .Więc wybierają LO bo będzie "lepszy start". Jak to się w wielu przypadkach kończy to widać. emigrant magister Łaski bez cebulowe Janusze biznesu, nie chcieliście mi dać szansy, to wyjechałem na zachód i zarabiam polską średnią krajową x2...mimo waszej złośliwości.... I nie płacę podatków na patusy 500 plusy. Ja musiałem wyjechać 13 lat temu , bo niebyło roboty w zawodzie lub trzeba było mieć tzw znajomości, skończyłem technikum 5 letnie w zawodzie technik ekonomista i studia wf (wiecie troche łopatologia i to już wyleciało z głowy bo już napewno uczą inaczej) i pracowałem w budownictwie, gdzie tej sztuki budowlanej mnie nauczyli starzy majstrzy. rozumiecie? Nie rozumiem młodzieży dlaczego to obciach pracować w budownictwie.Pewnie chodzi o kariere lepiej pchać się do biura he bez kurzu itd ... Mój brat skończył szkołe budowlaną i pracuje w zawodzie ma dużo pracy i jest zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant magister rozwaliłeś mnie tym nikiem Wiesz co to ja bede emigrantem profesorem hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim, LIGHTSTREAM jest najlepszą firmą oferującą pożyczki online, aby udzielić ci pożyczki, której szukałeś bez stresu i dużej ilości papierkowej roboty. Czy niepokoiło Cię, gdzie uzyskać pożyczkę? odrzucony przez banki z powodu niskiej oceny zdolności kredytowej? lub martwisz się o pożyczanie online. Nie martw się, ponieważ LIGHTSTREAM KREDYTY zapewni ci pożyczkę na oprocentowanie tak niskie, jak 3%. Skontaktuj się z nami już dziś (lightstreamloansinc@gmail.com). Nasze usługi obejmują. Pożyczki biznesowe. Pożyczki samochodowe. Pożyczki mieszkaniowe. Pożyczki studenckie . prawdziwe finansowanie. inwestor nieruchomości. kredyty budowlane. kredyty mieszkaniowe. Pożyczki konsumenckie. Pożyczki FHA. pożyczki osobiste. kredyty samochodowe andetc. LIGHTSTREAM offers loans without hidden payments from 1,000 to 20,000,000 EUR / USD / POUNDS for a period of 1 to 20 years. We are available around the clock. Our methods are simple and short, which means you can apply and get a loan within 24 hours. Don't hesitate, don't let the financial burden drown you out. Don't let finance stop this business, deprive you of a machine, a new car or a new home. Contact us today (lightstreamloansinc@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...